Furra Frigorifera Miksera Shporeta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Paisje per Hoteleri Inox Shpk 28 Gsh 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim paisje per hotelieri:
Fiurra torteve&picave, Miksera torteve&picave, Friteza Tostera Fontana Makina Akulli Vitrine torte Tavolina pune Tavlona Frigo Shopreta Hauba Enelaerse Lavabo Prerese perimeve Prerese mishi
Pjata Gota Luge Pirunj Thika Krypore etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim