Furra Per pula

Shitet nga: prishtin 06 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furren per pula ne gjendje te mir pune furra punon me plin dhe me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim