Furra Per pula

Shitet nga: prishtin 18 Shk 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furren e cila punon me rrym dhe me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim