Furra miksera etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: gastro24 16 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim paisjet per restorana,pizzeri,pasticeri.dhe hoteleri paisje tona jon te inportura nga italia dhe germania paisjet jon profesionale dhe jon shum ekonomike kompani jaon gjindet magjistralen Prishtin-Mitrovic,KM i par (afer slovenija petrol) ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim