Furra miksera paisje per hoteleri dhe pizzeri

Shitet nga: Gastro24 Dje 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim paisje per restouranta,pizeri furra te pizave te gjitha (dimenzionet) miksera te brumit,20,30,40,50,litr.shporet me plin me 4 dhe 6 ringlla,skara,ferteza, tavolina pune.furra me avell,miksera per embelsira, makina te akullit,prerse pershutes te gjitha paisje per hoteleri mund ti gjeni te ne ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim