Furra miksera per gastronomi italiane.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gastro24 Dje 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesimi te gjitha dimenzionet dizajn te ndryshem furra per pica per buk miksera nga 10.l 20.l 30.l 40.l 50.litr furra me avell miksera per embelsira skara me plin ferteza tavolin pune te gjitha paisjet per gastronomi pranojm porosi ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim