Furre

Shitet nga: avni 20 Pri 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furre buke e sapo ardhur nga Anglia,eshte e re pak e perdorur perimetrat 40×40...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim