Furre per pica

Shitet nga: Furra 25 Shk 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furra urgjent,cmimi shume i volitshem per shkak te migrimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim