Furre per pica

Shitet nga: Agim 27 Shk 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furra per pica me rryme ka hapsire per 4 pica te vogla ose dy pica te mdhaja cmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim