Furre per te gjitha llojet e pjekurinave

Shitet nga: bujari 04 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furren MIWE,prodhim gjerman,e cila sherben per te gjitha llojet e pjekurinave te brumit dhe mishit.
cmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim