Gjenerator

Shitet nga: albert 16 Pri 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Gjeneratori Aksa diesel ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur.
me te vjen edhe boksi i hekurit i siguris
cmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim