Gjera antike

Shitet nga: ardian 16 Shk 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Gjera antike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim