Hot dog professional

Shitet nga: Nexhat 26 Nën 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE

Tel :044 205 53

Gjidemi perballe ETC -ELKOS ,Ferizaj


HOT DOG HOTDOG

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim