INOX Rostfrei Material

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AL-INOX sh.p.k. 16 Gsh 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes material INOXI( Rostfrei) me ISO Zertifikata te importuara nga ZVICRA Llamariana ,Gypa rrethore dhe kondore, rollne, ,shufra aparata per saldim AC- DC Maska , elektroda Plasma etj me qmime te lira.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim