Interior per lokal

Shitet nga: Lips bistro 21 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Interior per ho re ca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim