Inventar

Shitet nga: bashkim 14 Mar 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
invertari është i paisur me vitrin të mishit vitrin të gjellave tavolin pune rosfraj shporet gasi me 4 flaka fritez skar e plinit aparat doneri karrika tavolina si dhe shank rosfraj dhe siduper i e enëve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim