Inventar për Caffe bar dhe Restorane

Shitet nga: Bujat 19 Maj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Mullinin e kafes 130 euro
Reklamat ndriquese 190 euro
Altoparlant JAMO 120 euro copa
Agregati 8.5 kw 340 euro
Separeja 180 euro kompleti
Kontakti ne Viber +377-44-111-155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim