Inventar per Restaurant

Shitet nga: Artan 29 Tet 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari apo Biznesi ne Lagjen Mati1, shanku me rafta,10 tavolina me 40 karriga te lekures,8 tavolinat per terase Bambus 32 karriga,
Frizin ne kuzhin, fritezen, tosterin, furren per Sandwich dhe Mikrowellen
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim