Inventar per Restaurant

Shitet nga: Artan 29 Tet 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari apo Biznesi ne Lagjen Mati1, lokali I ka te gjitha paisjet e nevojshme per
Shankun me raftin mbrapa per pije, skaren Fritezen shporetin per Sandwich, Mikrowellen,
Tavolinat me 40 karriga te lekures, 8 tavolinat per terase Bambus 32 karriga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim