Inventar per embeltore dhe piceri

Shitet nga: Pajtim 18 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten frizat
1.friz per pije pepsi
2.friz per ëmbelsira
3.friz per bruma te picave ose edhe pr artikulla tjer.
Jan ne gjendje te regullt prodhime te jashtit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim