Inventar per hoteleri restorante kafiqa lokali

Shitet nga: Fetah 02 Qer 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ram me Der
2,80 m naltcia
3,15 m cadhcia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim