Inventar per kafiteri restorant apo sendwich bar

Shitet nga: Enver 31 Tet 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes inventarin me 10 tavolina te brendshme me 36 karrika, 4 tavolina te jashtme me 16 karrika , banaku 3 metersh gjatsi me kuzhinë 3 metershe , aparat kafje me mullir, skara me plinë, autoparlant zerimi me usb , 1 frigorifer i shtrir per akullore, 1 raft per buke me der xhami.per me shum info me kontaktoni ne tel apo viber 0037745243492.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim