Inventar per kafiteri

Shitet nga: fisnik 03 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Muzika(3 zushnika, dhe muzika), frigoroferii coca coles, frizi per akull dhe.shankorica.dhe korrike me tavolina. Gota per pije qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim