Inventar per qebaptore

Shitet nga: Pajtim 11 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet vitrina per qebaptore esht prodhim i gostivarit esht ne gjendje t rregullt punon
Shitet edhe maqina per pjekjen e pulave esht ne gjendje t regull punon mund ta testojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim