Inventar per restaurant

Shitet nga: nazmisopi 10 Gsh 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 111 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari per restaurant
1.Tavolina 90x90 8cope
2.Karika Baron 33 cope
3.Konplet inventali i imet(thika,pirun,luge
4.Frigorifer(Gorenje)
5.Vetilator(turbo)
6.Expres Aparat La Faema+Muliri per Kafe 1cope
7.Kupolla per skar
8.Skara nga plini+2 skara per prush dim 50x30 2 cope
9.Fertez per pomfrit 2cope
10.Tavolina+karika nga Bambusi,qadra verore dim 3x3
etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim