Inventar per restaurant

Shitet nga: Aa 08 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
10 kompleta inventar per restaurant çmimi 150 euro per komplet, i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim