Inventar per restorant

Shitet nga: Xxxxx 10 Mar 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes invertare te restarantit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim