Inventar restoranit dhe kuzhines

Shitet nga: Blerim 07 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim komplet inventarin e restorantit
(60 tavolina, 200 karrike, pajisjet e kuzhines me pjata per 200 persona )
Poashtu edhe mikseta per DJ si dhe Zerimi

Qmimi sipas mareveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim