Inventar

Shitet nga: osman 29 Sht 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten te gjitha invertart per restorant . tavolina karriga furra makin e dynerit tostjera te gjitha qe nevojiten per hapjen e nje restorantit qmimi shum i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim