Inventar

Shitet nga: Mala 01 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten me qmim te volitshem sipas marveshjes...
Jan shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim