Inventar

Shitet nga: Pri 05 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari komplet me qmim te volutshem.
Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim