Inventare FastFood

Shitet nga: Didi 10 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes inventarin komplet te llojit ushqimor fastfood,
cmimi : me marrveshje dhe i negociushem
Pajisjet jane: Banak druri, frigorifer industrial, frize industrial, tavolin-frigorifer pune, bojler, furre pica 2 kat, fritez me presion per pula x2 , fritez per pomfrit, fritez industriale, tavolin-frigorifer picave, motorr ventillimi, haub ventillimi, zgare, tavolina pune x3 rosfraj te gjitha, tavoline pune e drurit. dhe inventari i jashtem tavolina dhe kolltuket. TE PERDORURA 11 MUAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim