Inventare per Rstorant

Shitet nga: Sefedin 15 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
12 Tavolına te mbrendshme
40 Karıga te mbrendshme
8 Tavolına te jashtme
28 Karıga te jashtme
1 shporet me 4 plloqa
1 shporet me furr
3 Tavolına te punes
2 Frıgorıfera per pıje
3 Frıgorıfera
1 Frız
2 Llavaboja INOX
1 Skar e mbrenshme
1 Skar e jashtme
2 Kamina me dru per nxemje
Pıjata
Pıruna, lug, thika...
Gota te gjitha llojet
…….. te gjitha imtesirat per servisim (per uful, krypore, palloma, akullit…)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim