Inventare per bukepjekes

Shitet nga: Adis 01 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten makina qe prete dhe qeveris brumin
Full automatik- Prodhime Gjermani
Nga 25gr deri 80gr
Tjetra nga 40gr deri 110gr
Kontakt viber +38972666773
Gjendemi ne Gostivar
Maqedoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim