Inventari komplet

Shitet nga: Dd 19 Tet 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tv samsung
Komplet karrika tavoline 4 komplete
2 separea me tavolina
Friz
2 rrafta nforme te shankut
Aprat per krigell birre

Qmimi sipas marrveshjes bej ndrrime edhe me veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim