Inventari per Restaurant

Shitet nga: Artan 28 Tet 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari 10 tavolina me 40 karriga te lekures
Tavolinat Bambus 8 Tavolina me 32 karriga per terase
Shanku komplet me raftin mbrapa per pije
Frizin per pije. , Skaren, fritezen, tosterin, furren per Sandwich dhe Mikrowellen
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim