Inventari per lokal-kafe

Shitet nga: Lumi 28 Sht 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 370 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes inventarin e lokalit
tavolina me kembe inox 8 copa cmimi 50euro\per cope
karriga druri 24 copa cmimi 25euro
tavolina shank 9 copa qmimi 50euro\cope
karriga shanku(80cm lartesia) 12 copa qm.40euro\cope
karriga shanku(70cm lartesia) 16copa qm.40euro\cope
shank + rafti per shank - 800euro

cmimi eshte i negociueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim