Invertar per kafeteri

Shitet nga: Invertar 20 Sht 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

540 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet invertar per kafeteri

Karrika 14 cope
Tavoline 5 cope
Tavoline e madhe 2 cope
Separe me tavoline 1 cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim