Invertar per restoran

Shitet nga: Bf 05 Pri 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes invertarin per restoran apo fast food.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim