Invertarin per kafiteri

Shitet nga: Arian 12 Dhj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes invertarin per kafiteri, invertari eshte i perdorur vetem 3 muaj, te gjitha jane te reja.
Shiten: Tavolinat me karrika (7 tavolina dhe 23 karrika) per brenda, po ashtu edhe 6 tavolina me 24 karrika per tarase.
Shanku me te gjitha paisjet, Piktura, Llusterat, nje Frigorifer.

Te gjitha jane ne shitje bashk, nuk ndahen!

Gjindemi ne Prishtine

Numrat kontaktues: 044-577-284, 044-959-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim