KAZAN 100 LIT PER ZIERJE DHE TRANSPORT ,UNIVERSAL

Shitet nga: Nexhat 21 Jan 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene

KEMI KAZANA TE NDRYSHEM PER ZIERJE DHE TRANSPORT PREJ 100 LITRA E ME POSHTE

shesim paisje profesionale Hoteliere per kafene ,restorante ,fast food etj

shif fotot jane origjinale artikujve qe posedojme

shitorja jone gjindet perballe ETC ,Ferizaj

044 205 539


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim