Kamin 17.5 kw

Shitet nga: Liridon 04 Tet 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes kaminin prity, 17.5 kw, per hapesira deri ne 130 m2, shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim