Karriga (fotele) kafiteri dhe restorante

Shitet nga: fotele 22 Pri 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 11 karriga (fotele) per kafiteri ose restaurant , jane shume te pershtatshme , ne gjendje shume te mire

50 euro per cope

ose 11 cope 500 euro


Karrika Fotele Kafiteri Kafiq Restoran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim