Karriga per caffe

Shitet nga: besi 17 Tet 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes karrigat per kafe jan pak te shfrytzume per mashum iformacijone kontakton numri qe osht shpallur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim