Karrige, ulese per lokale, ordinanca, dugoja

Shitet nga: Londrim Hoti 10 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ulese, karrige, per dugoja, kafiqe, ordinanca, lokale te ndryshe
Çmimi 30 euro. Kontaktoni ne numrin 045519815
120cm e gjat ngjyre e zeze shum e pershtatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim