Karrige te plastikes, Furre Pice, Toster

Shitet nga: Alban 17 Gsh 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
1. Karrige te plastikes, ngjyra e bardhe 20 cope, dhe e zeze 20 cope, 1 shankerica te bardha
2. Furre per pica
3. Toster profesional.
4. Pajisje per krepa
Karriget mund te shiten edhe me cope.
Cmimi mund te negociohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim