Karrika Jysk

Shitet nga: liridon 28 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 8 cope karriga te drurit JYSK.
Cmimi 25 euro copa
(ne JYSK kushtojne 40euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim