Karrika druri

Shitet nga: florian 19 Pri 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 30 cop Karrika druri si ne foto 15 jan komplet te zeza 15 jan bardh-zi qmimi per cop 7euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim