Karrika

Shitet nga: Liridon 06 Mar 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 6 karriga , cmimi per cope 20 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim