Karrika

Shitet nga: Karrika 06 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Jane 12 cop karika jane te perdorura por funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim